גיבוי זה חשוב !


כשאנשים פונים אלי לבדוק להם את המחשב אני לא שוכח לשאול אותם שאלה חשובה: מה עם גיבוי ? אתם מגבים את האינפורמציה שלכם מידי פעם ?
להפתעתי, הרוב אומרים לי שלא ואלו שכן מגבים עושים זאת לעיתים רחוקות וגם באופן חלקי.

לשם כך בואו נבהיר נקודה חשובה!
הדבר שהכי יקר, אבל הכי יקר היא האינפורמציה שלכם. אין ספור חוויות מתועדות בתמונות לאורך שנים, מוסיקה מדהימה, סרטים וסדרות שיקרים ללב ומסמכים חשובים. זה הדבר הכי יקר לליבנו את המחשב אפשר לתקן, להחליף, לשדרג אבל אם חס ושלום משהו יקרה לדיסק הקשיח ואין לנו גיבוי מסודר, זו התרחשות כואבת שאנני מאחל לאף אחד. ברגע אחד הכל אובד ולא נותר דבר שאפשר לעשות.


תאמינו לי שאין דבר שמכאיב לי יותר מאשר להיות בסיטואציה כזו. נכון, יש חברות שמתמחות בשיחזור אינפורמציה אולם השירות זה עולה מאות ואף אלפי שקלים ומתאים יותר לשוק העסקי ופחות לפרטי בשל המחיר הגבוה.

סוגי הגיבוי הנפוצים שפגשתי אצל לקוחותי הם:
1. דיסק קשיח חיצוני -מיועד לגיבוי בנפחים גדולים. (1000GB-4000GB)
2. דיסק און קי - מיועד לנפחים בינוניים (עד 128GB)
3. גיבוי ענן - גוגל דרייב, דרופבוקס וכד' - מיועד לגיבוי בנפחים בינוניים. נפח חינמי שמוקצה למשתמש הוא בד"כ 15GB.
4. צורב - כמעט ואינו נמצא בשימוש ומיועד לגיבוי בנפחים קטנים (עד 4.5GB לדיסק בודד)

חשוב מאד לבחור את הגיבוי הנכון בהתאם לנפח שיש לכם לגבות. תוכלו תמיד לבקש ממני בזמן שאני בא לבקר לבדוק מה הכי מתאים לכם או באמצעות תמיכה מרחוק - יותר מאשמח לעזור לכם (וזה בחינם ) כי זה חשוב גם לי שתרגישו בטוחים 

אישית, אני מרגיש בטוח עם גיבויי הענן. אני למשל משתמש בגוגל דרייב מכיוון שהתיקיות האישיות שלי מסונכרנות בקביעות עם הכונן שלי בענן וכל מסמך חדש שאני יוצר, מתקן או מוחק מסונכרן ברקע, און ליין מבלי שאני אצטרך לעשות זאת בעצמי כל פעם מחדש. השרתים של גוגל יותר מאובטחים מכל פיתרון אחר ויש לי גישה אל התיקיות שלי מכל מחשב, סמארטפון או טאבלט שמחובר לאינטרנט, מכל מקום בעולם. דיסק און קי, או דיסק קשיח חיצוני רגישים לנפילות ,לשינויי מתח ואורח החיים שלהם מוגבל וקצר הרבה יותר מהשרתים של גוגל. וגם , גוגל מציע לי את השירות שלו בחינם. עבורי 15GB מספיקים די והותר לכל האינפורמציה שלי ובמידה ואצטרך אוכל לרכוש שטח נוסף בתשלום ממש זניח.

תרגישו חופשי להתקשר, להתייעץ ובמידת הצורך אתאים לכם פתרון איכותי ומקצועי למטרה שלכם. אני כאן לרשותכם שתרגישו שהאינפורמציה שלכם בטוחה ומוגנת 🙂


Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק